Apie mane

Sveiki. Esu Donatas Lesiūnas. Draugams, pažįstamiems, žvejų forumuose besilankantiems žmonėms geriau žinomas kaip Donis. Žvejoju seniai... labai seniai... Pirmą kartą meškerytę įmerkiau į vandenį būdamas vos 4 metukų. Nuo tada žūklė mane lydi jei ne kasdien realiai, tai mintyse tikrai ji visada su manim. 

Museline žūkle susidomėjau panašiai 1990 metais. Šis žūklės būdas visada mane žavėjo. Todėl manau, kad ties šiuo žūklės būdu esu sustojęs ilgam laikui. O gal ir visam.

Nemažiau už pačią muselinę žūklę yra įdomus ir muselių rišimas. Museles rišu panašiai tiek laiko kiek ir žvejoju museline. Kadangi daug laiko praleidžiu prie upės ne tik žvejodamas, bet ir šiaip leisdamas laisvalaikį, stebėdamas gamtą, vabzdžius, žuvis, kasmet sukaupdamas vis didesnį žinių bagažą, galiu pasidalinti ir su Jumis žūklės technika bei muselėmis. 

Šis puslapis pastoviai bus pildomas vis naujomis muselėmis, kelionių bei žūklių aprašymais. Bus daromos akcijos, vyks įvairūs konkursai. 

Tikiuosi dažnai bendrausime tiek susitikę prie upės, tiek internetinėje erdvėje. Labai puikiai žinau ką reiškia pirmą kartą užmesti muselinį šniūrą ar surišti pirmąją muselę. Klausimų tada kyla milijonas. Daug žmonių taip ir neišdrįsta paprašyti mokančių gaudyti museline, pagalbos, todėl muselinė taip ir lieka nustumta į tolimą namų kamputį. 

Kilus klausimams - 868525797. Ir į visus klausimus surasime atsakymus.


Pagarbiai,

Donis